• 03136255671-2 |09133265948
  • 9 الی 14 - 15 الی 22:30

کدام شیرینی ها برای مراسم عروسی مناسب تر است؟

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

شيريني يكي از شيرين ترين و خوشمزه ترين قسمت هاي پذيرايي عروسي است كه در انتخاب نوع و روش سرو آن بايد نهايت دقت و توجه را داشته باشيد و بي تفاوت از كنار آن رد نشويد. برای انتخاب بهترین نوع شیرینی باید به فصل، تعداد مهمان ها، محل برگزاری جشن و از همه مهم تر میزان بودجه ی لازم برای خرید آن توجه نمایید. در ادامه با شیرینی فروشی بابا قناد همراه باشید، تا در مورد انتخاب بهترين نوع شیرینی براي مراسم عروسی بیشتر مطلع شوید.

  •  معيارهاي انتخاب شيريني                                                                                            

در صورتیکه مراسم عروسی تان را در فصل تابستان و در باغ سر باز برگزار می کنید؛ بهتر است از شیرینی خامه ای یا تر براي پذيرايي استفاده نكنيد. شيريني هاي تر به دليل گرماي هوا در فصل تابستان كيفيت خود را سريعا از دست داده و تغيير شكل مي دهند و حتي در مواردي خامه ی موجود در آنها نیز ترش و خراب می شود. از این رو برای این فصل تا حد ممکن سعی کنید از شیرینی های خشک برای پذیرایی از مهمان ها استفاده کنید؛ مگر اینکه تهویه هوای مناسبی در سالن داشته باشید.

 

 

اگر تاريخ مراسم عروسي تان در فصل زمستان باشد، مي توانيد از هر نوع شيريني كه علاقه داريد براي پذيرايي از مهمانان خود استفاده نماييد. 

 

                                                                                        

 

از جمله معيارهاي ديگر كه در انتخاب شيريني اهميت بسزايي دارند، ميزان بودجه‌ي موجود براي خريد و تعداد مهمانان دعوت شده است. در صورتيكه بودجه ي محدودي براي انتخاب شيرني داريد، سعي كنيد از خريد شيريني هاي تر با اشكال خاص، مغزدار و سنگين بپرهيزيد. تا جاي ممكن شيريني هايي را انتخاب كنيد كه ابعاد كوچكي داشته و سبك تر باشند.
در صورتيكه تعداد مهمان هاي دعوتي براي مراسم زياد باشند؛ بهتر است، شيريني هايي با قيمت هاي مناسب تر و ابعاد كوچك تر را در نظر بگيريد تا بتوانید تعداد بيشتري را سفارش دهيد. اگر مهمان هاي كمي داشته باشيد، مي توانيد شيريني هايي خاص، مغزدار و ويژه را براي پذيرايي سفارش دهيد.

 

  • انواع شيريني هاي موجود براي عروسي

 بعد از در نظر گرفتن معيارهاي انتخاب شيريني، نوبت به انتخاب نوع شیرینی می رسد.

 

  • شيريني هاي تر

 

شيريني هاي تر فينگر فودي يكي از انتخاب هاي مناسب و محبوب براي مراسم عروسي است؛ چرا كه ظاهر وسوسه انگيز و زيبايي دارند و از همه مهم تر خوردن آنها براي مهمان ها راحت تر مي باشد.

 

 

  • شيريني هاي خشك

 

يكي از محبوب ترين شيريني هاي خشك، كاپ كيك است كه معمولا براي عروسي با تزيينات خاص و متنوعي سرو مي شود تا مهمان ها براساس علاقه و سليقه ي خود يكي از آنها را انتخاب كنند.
بيسكوييت هاي خوشمزه و رنگارنگ ماكارون نيز گزينه اي مناسب و خوشمزه براي تزيين و سرو مهمان ها مي باشد.
تارت نيز يكي ديگر از شيريني هاي محبوب در عروسي ها به شمار مي رود، اين شيريني هاي خوشمزه با انواع تزيين از جمله شكلات، خامه و ميوه هاي فصل يكي از بهترين و متنوع ترين انواع شيريني هاي عروسي مي باشند.

 

 

  • شيريني هاي خشك محلي با باقلوا، گردو و مربا

 

شيريني هاي محلي متناسب با منطقه اي كه در آن عروسي خود را برگزار مي كنيد، مي تواند يكي از انتخاب هاي خوشمزه و مناسب براي پذيرايي از مهمانان باشد. در انتخاب اين مدل از شيريني ها سعي كنيد، دسته اي كه شهد كمتري دارد را انتخاب نماييد تا دست و لباس مهمان ها چسبناك نشود.

 

 

 

قنادی بابا قناد، می توانید از تنوع بالای چیز کیک های خوشمزه لذت ببرید و آن ها را برای مراسم ها و مهمانی های خودتان سفارش دهید. با ما در تماس باشید : 09133265948 – 09138027382
height="206" width="200>" >
height="206" width="200>" >

آخرین آموزش ها