• 03136255671-2 |09133265948
  • 9 الی 14 - 15 الی 22:30

بهترین شیرینی فروشی در اصفهان

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دسر و شیرینی یکی از پرطرفدارترين و خوشمزه ترين خوراكي هاي دنيا هستند كه عاشقان زيادي نيز دارند. از اين رو شيريني فروشي ها و كافه قنادي هاي زيادي براي تهيه اين خوراكي هاي خوشمزه شروع به كار كردند. اما متاسفانه بعضي از شيريني ها به خوشمزگي طعمي كه منتظر آن هستيم، نمي باشند؛ علت اين مشكل قنادي و شيريني فروشي هاي مختلفي هستند كه هر يك براي توليد محصول خود از مواد مختلفي استفاده مي كنند. در ادامه به منظور اطلاع از بهترين شيريني فروشي در اصفهان با شیرینی فروشی بابا قناد همراه باشيد.

معیارهای انتخاب بهترین شیرینی فروشی اصفهان

همانطور كه گفته شده شيريني يكي از خوراكي هاي محبوب به شمار مي رود و از اين رو در بيشتر مهماني ها، جشن ها و دورهمي ها از اين دسرهاي شيرين و خوشمزه استفاده مي شود. قنادی ها و شیرینی فروشی های زیادی در اصفهان وجود دارند، اما برای انتخاب بهترین آنها باید از معیارهایی نظیر مواد اولیه، تزیینات و خلاقیت، برخورد پرسنل و داشتن سابقه ي كافي در اين صنعت استفاده كرد.

 

 

 

مواد اوليه مرغوب

 

مواد اوليه ي مورد استفاده در كيك و شيريني از جمله مغزيجات، خامه، شكر، روغن، تخم مرغ، آرد و شير بايد هميشه تازه، طبيعي و مرغوب باشند، تا شيريني بو و مزه ي بدي نگيرد.  

 

 

تزيينات و خلاقيت

 

يك شيريني فروشي خوب بايد هميشه علايق و سليقه ي مشتريان خود را درك كرده و طرح هايي مطابق با نظر آنها ارائه دهد. كادر متخصص شريني فروشي بايد همواره مطابق با مد و تزيينات روز كار كنند و شيريني هايي با طرح هاي خاص و ويژه توليد كنند.

 

 

برخورد پرسنل

 

از جمله معيارهاي مهم ديگر در انتخاب بهترين شيريني فروشي، اخلاق پرسنل و صبر آنها است. اخلاق خوب فروشنده باعث ايجاد انرژي مثبت و حس خوب در مشتريان مي شود و مسبب داشتن مشتريان دائمي بيشتري خواهد شد.

 

 

داشتن سابقه ي كافي

 

سابقه ي كافي در پخت شيريني و كيك و داشتن كادري حرفه اي، با تجربه و به روز از جمله ديگر معيارهاي انتخاب بهترين شيريني فروشي مي باشد.

 

كيك و شيريني مطابق با مراسم هاي خاص

 

يك شيريني فروشي خوب بايد مطابق با رويدادها و جشن هاي مختلف داراي شيريني ها و كيك هاي خاص همان روز باشد. به عنوان مثال در شب يلدا بايد شيريني، كوكي و كيك هايي مطابق با رسوم و خوراكي هاي آن شب نظير هندوانه و انار داشته باشد.

 

 

 

كادر حرفه اي و باتجربه ي ما در شيريني فروشي بابا قناد داراي انواع شيريني ها، كوكي ها و كيك هاي متنوع مطابق با سليقه و علايق تمامي مشتريان عزيز مي باشد. اين كادر ضمن تهيه محصولات خاص و منحصر به فرد، سفارش انواع كيك ها، شيريني و كوكي هاي مختلف مطابق با طرح ها و مدل هاي گوناگون را نيز مي پذيرد. كادر شيريني فروشي باباقناد بسيار با اخلاق و خوش برخورد بوده و به شما عزيزان در تمامي مراحل سفارش و انتخاب مشاوره و كمك مي كنند. در صورت سفارش لطفا با شماره هاي مندرج در سايت تماس بفرماييد. 09133265948 – 09138027382
height="206" width="200>" >
height="206" width="200>" >

آخرین آموزش ها